Aleš Gorza

Obeti so, a tudi velike ovire
torek, 8. marec 2011 ob 11:17
Tako slabe sezone slovenski smučarji v tehničnih disciplinah še niso imeli. Četverica – Mitja Valenčič, Matic Skube, Aleš Gorza in Miha Kürner – je osvojila le 156 točk, od tega dve...

Matt drugič zapored, Valenčič 6.
nedelja, 6. marec 2011 ob 13:20
Slalom na 50. pokalu Vitranc v Kranjski Gori je dobil Avstrijec Mario Matt, ki je zmagal drugič zapored. S šestim mestom je pozitivno presenetil Mitja Valenčič, potem ko je v finalu smučal...

Je sploh lahko še slabše?
sobota, 5. marec 2011 ob 16:59
Slovenski ljubitelji alpskega smučanja se veleslaloma na jubilejnem 50. pokalu Vitranc ne bomo radi spominjali, saj je bil naš najboljši predstavnik debitant Žan Kranjec na 42. mestu.

Francoska senzacija, naši porazno!
sobota, 5. marec 2011 ob 13:20
Zmagovalec veleslaloma za 50. pokal Vitranc je Carlo Janka, ki je za dve stotinki premagal senzacionalnega Alexisa Pinturaulta (po prvi vožnji je bil 16.). Slovenci še peto leto zapored brez finala.